Rozkrzycz autyzm razem z nami 10 maja 2015, Poznańska Arena, Wyspiańskiego 33, Poznań

Organizatorzy

Organizatorem akcji Rozkrzycz Autyzm Razem z nami są:

Fundacja Mały Piesek Zuzi

Fundacja powstała w Poznaniu w 2006 roku i dziś jest największą organizacją w Wielkopolsce, oferującą terapię dzieci z udziałem psów. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Utrzymuje się głównie z darowizn, 1% podatków oraz świadczenia usług odpłatnych, takich jak terapie osób pełnosprawnych oraz szkolenia. Współorganizator akcji Rozkrzycz Autyzm Razem z Nami w 2013 roku.

 

 

Maria

Pedagog specjalny, zawodowo pracuje w przedszkolu z dziećmi ze spectrum autyzmu. Jedna z dwóch inicjatorek akcji. To ona zrobiła najtrudniejszy krok - sięgnęła telefon i zaproponowała organizację dnia świadomości autyzmu. Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym bardzo energiczna, rozśpiewana i pozytywna osoba.

 

 

 

 

Irena

Pedagog specjalny o ogromnych pokładach energii. Pracuje w szkole specjalnej „Zakątek”, a także prowadzi zajęcia terapeutyczne z dziećmi z autyzmem w Fundacji „Mały Piesek Zuzi”. Na co dzień ma dużo ciekawych pomysłów, które szybko wciela w życie. Poświęca się pracy, równocześnie dbając o swój rozwój. Wraz z Marią jest inicjatorką naszej akcji.

 

 

 

Sandra

Pedagog specjalny, Wiceprezes Fundacji „Mały Piesek Zuzi” . Osoba z ogromnymi pokładami ciepła i profesjonalizmu. Pomocna i otwarta, ale zarazem asertywna i pewna siebie. Poza prowadzeniem zajęć i rozwojem zawodowym, dba również o to aby nawet najmniejsze przedsięwzięcie było perfekcyjnie zorganizowane.

 

 

 

Kasia i Damian

Wolontariusze Fundacji „Mały Piesek Zuzi”, rewelacyjni fizjoterapeuci. Swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i energią zarażają wszystkich wkoło. Zawsze można na nich liczyć – wykonają nawet najtrudniejsze zadanie, nie tracąc przy tym uśmiechu z twarzy. Każde nowe wyzwanie daje im wiele satysfakcji i spełnienia.

 

 

 

 

Kamil

Pedagog, logopeda. Pracuje w szkole specjalnej „Zakątek”. Jest dobrym obserwatorem i osobą poszukującą efektywnych narzędzi i metod pracy. Ukierunkowany na dziecko, zawsze dąży do tego, aby zrobić wszystko co tylko możliwe by pomóc. Chętnie się uczy. Jest spokojny i życzliwy, a także bardzo kreatywny – często zaskakuje swoimi pomysłami.

 

 

 

 

Przemek

Człowiek z sercem na dłoni. Swoją empatią i pokładami ciepła zawstydziłby niejedną osobę! W naszym teamie najbardziej racjonalny i profesjonalny, potrafi zapanować i odnaleźć się w grupie pedagogów, co jest wielką sztuką :) .